Nejnovější recenze ze sekce Datové terminály

Chainway C61

Chainway C61

Ověřený zákazník shopid.cz Milan

Přidáno: 19. března 2024

Zakoupeno v shopid.cz

Používáme dlouhodbe. Výborná volba, spolehlivé, kvalitní čtení kódů.

Zebra TC75

Zebra TC75

Lukáš Fichna Lukáš Fichna

Přidáno: 9. června 2021

• Zloději s tím můžete rozbít hlavu
  • Zloději s tím můžete vypálit oči
  • Nabíjecím kabelem můžete svázat zloděje (bez šance úniku)
  • Vleze se pod polštář (i když trochu tlačí)
  • Nepotřebujete kladivo, tohle stačí i na stovky hřebíky
  • Jaderné články v něm vydrží docela dlouho a ještě se dají vyměňovat
  • Nevleze se do kapsy
  • Android 5.1.1

Honeywell ScanPal EDA71

Honeywell ScanPal EDA71

Ověřený zákazník EOD.CZ PV

Přidáno: 11. dubna 2021

Zakoupeno v EOD.CZ

Zatím nelze hodnotit, protože není způsob jak nabít. Příslušenství pro nabíjení je nedostupné. Nelze koupit.

Chainway C4050

Chainway C4050

Ověřený zákazník shopid.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. června 2018

Zakoupeno v shopid.cz

Názor na produkt je trochu složitější.
Jde o to co od produktu očekáváte.
Protože mi dosluhoval telefon Black Berry, tak jsem se rozhodl, že zabiju dvě mouchy jednou ranou.
Zůstane mi qwerty klávesnice a zárověň budu mít čtečku čárového kódu.
Jelikož mám i telefon Motorola ES400 , který má též čtečku čárového kódu a qwerty klávesnici, ale bohužel operační systém win 6.5.3 ,který je dobrý, ale už není podporován , tak jsem se rozhodl pořídit Chainway C4050.

Protože objektivně mám hodnotit terminál, tak ten funguje perfektně. Čtečká čároveho kódu je rychlá a spolehlivá. Umí číst i z větší dálky a přečte i ošoupané
kódy.
Qwerty klávesnice má výhodu v tom ,že má směrové klávesy (nahoru,dolů , doprava, doleva)a přepínač na numerick.
Bohužel není podsvícená a ve srovnání s motorolou a blackberry je na posledním místě v pohodlnosti.
Display- špatná čitelnost na slunci.
Výdrž telefonu , zatím testuji , ale telefon po 36 hodinách je cca na 50%.
Dobíjení telefonu- lze pouze s nabíječkou od výrobce. Lze sice dobíjet přes USB , ale né přímo, jen přes kolíbku od výrobce.
Fotoaparát - nenadchne a nezarmoutí.
Muzika - není sluchátkový výstup a z reproduktor je to strašné.
Rozměry- ač byli uvedeny v nabídce ,tak je to větší cihla než jsem čekal. Ničemu to nevadí , dobře se drží a
každého hned zaujměš v dobrém i špatném.
Shrnutí na závěr.
Pokud hledáte terminál s telefonem - dobrá volba.
Pokud hledáte telefon s terminálem špatná volba.

Dolphin 75e

Dolphin 75e

Přidáno: 21. září 2017

• Spatny scanner
  • Windows 10 je na tomto zarizeni tragedie
  • Kratka vydrz baterie
  • Mizerna dokumentace

Mame ho tu na testovani. Dokumentace k nemu je mizerna + jedna smutna ukazka aplikace napsana v CSharpu. Scanner, ktery je zabudovany v tele pristroje je nepresny. Na VDA etikete naskenuje vzdy neco jineho, nez zrovna chcete.

Zakoupili jsme tedy k tomuto prostroji i scanner na prst, ktery je pohodlny a presny. Bohuzel kdyz ho chceme v poudrze sparovat, tak se to podari ale pote nefunguije jako klavesnice.

Nikdy v zivote uz to nechci videt

Motorola Symbol TC70

Motorola Symbol TC70

Přidáno: 8. května 2016

• Docela dost levný telefon.na ten má každý.
  • koupil jsem si omylem 200 kusů

ani jsem je nevyskoušel protože jsem je snědl

Opticon OPN-2001

Opticon OPN-2001

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. března 2016

Zakoupeno v suntech.cz

• Velikost klíčenky
  • Výbava

Pro provoz v režimu USB-HID je třeba nahrát alternativní OS ze stránek výrobce, jinak podporuje pouze režim USB-VCP. Nastavení zařízení (omezený počet voleb) lze provádět i sbírkou čárových kódů určenou pro OPR-2001.

Honeywell Dolphin 60s

Honeywell Dolphin 60s

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 13. října 2014

Zakoupeno v AB COM CZECH

Mám ho chvíli,zatím nevím

kovak kovak

Přidáno: 30. září 2014

• vypadá pěkně, kompaktní, s držákem na horní hranu TV
  • pitomý držák lze naštěstí snadno odšroubovat
  • držák na horní hranu TV je většinou na nic, protože se dá nacvaknout pouze na televizi cca 1-2 cm tlustou. Pokud má TV při pohledu z boku jen tenký rámeček a směrem dolů se začíná rozšiřovat, tak se RIKOMAGIC neudrží
  • držák na zadní straně Rikomagicu vyčnívá těsně pod konektory (zvětšete si 5. fotku zde na Heuréce), takže zacvaknutý Ethernetový konektor už nelze rukou vytáhnout - klíč RJčka se musí nadzvednout nožem nebo šroubovákem.
  • mechanická konstrukce je poloamatérská. Některé konektory drží na plošňáku jen za kontakty a plast (zrovna RJ45), takže tah poměrně těžkých kabelů je po čase vytrhne z desky
  • kontrolní LED svítí podle stavu červeně nebo modře, ale je schovaná za tlustým sytě červeným plastem. Kolik modrého světla projde krytem pochopí asi každý mimo konstruktéra výrobku
  • nemá miniUSB konektor (jen 2x velké USB) a nelze ho připojit k PC jako externí USB mass storage zařízení.

Pro přesnost musím uvést, že moje zkušenosti vychází ze zařízení prodávaného pod názvem TB913B (
http://www.escadtrade.cz..., které má stejnou konstrukci, ale výkonnější osazení. Proto mluvím pouze o mechanických problémech a nevyjadřuji se k funkčnosti z hlediska výkonu apod.

Nápad s integrovanou kamerou vypadá hezky, ale je na nic. I kdyby držák na televizi správně držel, všechny kabely by se musely tahat na horní hranu TV a svojí vahou by kamerku Rikomagicu pořád vytáčely někam ke stropu. Držák neumožňuje žádné nastavování směru pohledu kamerky, je zcela fixní.

A pak: chcete opravdu, aby na vás před televizorem pořád koukala kamerka, kterou možná může někdo přes internet na dálku spustit bez vašeho vědomí? Lepší je jakýkoliv android-box pod TV a kamerka pěkně samostatná přes USB. Tak ji lze zapínat (zapojovat) jen když já chci videotelefonovat.

K tomuto poznání jsem musel dojít až praktickými zkouškami, nejdřív se mi výrobek taky líbil.

Přidáno: 8. srpna 2014

• pro předškoláky jako první telefon
  • barevný display
  • nejde zapnout
  • funguje skvěle
  • zcela nepoužitelný
  • mnoho funkcí
  • tělo z uranové slitiny
  • volání je zdarma, operátoři jsou dementi

pracuji v IT komunikacích již 120 let a zatím jsem neobjevil nic lepšího než smažený řízek s bramborovým salátem

Přidáno: 10. července 2014

• nejlepší

to chceš

Přidáno: 15. února 2014

• android

dle inzerce

Přidáno: 7. února 2014

• Cez mx player prehra full hd subory aj externe titulky
  • Stahovanie torrentov
  • Facebook aplikacia
  • Skype
  • Bluetooth
  • Moznost pripojit mys,klavesnicu
  • Podporuje 4 portovy usb hub bez napajania,napr.naraz zapojite
  • usb,mys,klavesnicu dalsie usb....
  • Recovery button
  • Moznost upgradu
  • Slot na sd kartu
  • Moznost prehravat dvd aj z celym menu pomocu aplikacie wondershare player(prehrat ide aj z externeho usb,disku)
  • Dlna server,subory mozete prehravat pomocou aplikacie imediashare hd
  • Stahovanie videi z youtube pomocou stranky clipconverter
  • Laguje
  • Zamrza tak ako kazde android zariadenie
  • Androidacky player nepodporuje full hd kernel

Ja to vyuzivam stahovanie serialikov z torrentov alebo z uloz.to pomocou aplikacie adm
Da sa stahovat aj z netload.com

Přidáno: 19. ledna 2014

• mam ho obednany a technici z rikomagic my slibyli ze se podiaji na drm widevine""" Rikomagic Česká Republika
  • 11 leden
  • Zdá se že jsme vyřešili nefunkčí Voyo.cz na našich zařízeních, Během víkendu vyjdeme s oficiální zprávou Děkujeme Všem za podporu
  • dotet byl problem nefunkcni voyo hbo go filmbox live na androidu vice znacek kvuli drm widevine chybela podpra licencni ochrany

Od tet bude mozne na androidu sledovat video on demand voyo filmboxlive hbo go takze android je bomba,lze pripojit na starou tv analogovou a muzete skypovat prehravat filmi z hardiscu prehraje cokoli umi toho mnohem vic nez drahe smart tv napriklat prehravani online slovenskeho vysilani bez kabelovky ci satelitu,jeste dokoupit dvbt tuner dongle pro majitele analogovich tv a muzete i nahravat porady z dvbt na hardisc otevreny web coz na nekterych smartkach neprehrajete vsechen obsach na internetu.

Ověřený zákazník Symmtec.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. ledna 2014

Zakoupeno v Symmtec.cz

• Podporované video formáty.
  • Udělá z TV více než SmartTV.
  • Cenová dostupnost.
  • Zoom a ostření.

Je vhodný pro méně zkušené uživatele, velkou výhodou je integrovaná kamera a nativní podpora videohovorů ve Skypu z pohodlí vašeho obývacího pokoje.

Ověřený zákazník Symmtec.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. ledna 2014

Zakoupeno v Symmtec.cz

• Z obycejne "hloupe televize" smart TV za prijatelnou cenu
  • Webkamera pro Skype hovory
  • Spousta free aplikaci diky Google play (hry pro deti, sledovani pocasi, videi, zprav atd.)
  • Pro nenarocne uzivatele (e-mail, surfovani, prohlizeni/editace textovych souboru) se da povazovat v ramci moznosi za nahradu stareho PC
  • Nutnost dokoupit ovladaci prvky (bezdratova mys, klavesnice)
  • S ohledem na rychlost vyvoje vypocetni techniky a softwaru muze byt vykon dvoujadroveho 1.5GHz v kratke budoucnosti problemem (pro nenarocne uzivatele nepovazovano za velkou prekazku)

Zarizeni bylo koupeno primarne kvuli implementovane webkamere, ktera umoznuje Skype hovory z pohodli Vaseho obyvaciho pokoje a to jak u starsich televizi (AV konektor) tak i novejsich s HDMI. Jako alternativa k vice jak 10 let staremu PC (kteremu vse trva neskutecne dlouho a podpora aplikaci je temer nulova) se da povazovat jako nahrada stareho PC pro velmi nenarocne uzivatele. Prohlizec umoznuje snadne surfovani po webu (videa, filmy, hudba, zpravy), praci v e-mailove schrance atd. Dalsi aplikace (kancelarske programy umoznujici praci s .doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pdf a spoustu jinych dle potreby) lze jednoduse stahovat a instalovat pomoci Google play. 8Gb pamet je pro bezne vyuzivani naprosto dostacujici, popr. se da rozsirit pomoci az 32Gb SD karty. Nezbytnym doplnkem je vsak ovladaci zarizeni, napr. bezdratova mys, dale pak klavesnice pokud nechcete pouzivat jen preinstalovanou virtualni. Implementovana webkamera je svou velikosti cipu (2MPx) srovnatelna s beznymi webkamerami na noteboocich, HD video za tuto cenu ani nemuzete cekat. Jedinym problemem byl predinstalovany Skype, ktery nezvladal videohovory (sekani, spatny zvuk). Problem byl ale vyresen jednoduchou preinstalaci a vse funguje jak ma. Wifi router je umisten cca 8m pres patro a zed, prijem signalu je vsak bezproblemovy. Toto zarizeni bylo koupeno pro me rodice, kteri si tak mohou kdykoliv volat pres Skype s rodinou ci znamymi, popr. pri navsteve vnoucat mohou pustit nejakou tu nenarocnou hru:)

Přidáno: 5. ledna 2014

• snadne nastaveni
  • vypada to ze obcas se sekne WiFi - ale je WiFi je od "sousedu" tak nemuzu presne posoudit

Jednoduche a dobre zarizeni - presne na to k cemu je urceno - udelat Smart TV z cehokoli co ma obrazovku

Přidáno: 31. prosince 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• Super. Žádná instalace, stačí zaponout a internetová televize je na světě.
  • Dlouho (až 10min) se načítá IP adresa přes Wifi. Přes kabel jede suprově.

Doproučuji.

Přidáno: 19. prosince 2013

• Skvělé zařízení na surfování na netu a skypování.
  • Pracuje celekem rychle.
  • Doporučuji těm, kterým stačí net a skype;
  • Nešlo mi spusit aplikaci Google Play. Kdykolic jsem na ni kliknul, tak vyskočili okno a hned zase spadlo. Nepomohlo ani vrácení továrního nastavení a rady androiďáků na fórech. Záhy jsem zjistil, že mi nefunguje ani aplikace Gmail, stejný problém jako s Google Play.

Snad jen vadný kus. Vracím jej prodejci a vyzvedávám si nový. Pak uvidím.

Přidáno: 5. listopadu 2013

(naposledy upraveno 5. listopadu 2013)

• cenová dostupnost
  • Nevím o nevýhodách

Doporučení od kamaráda s produktem jsem spokojen bez závad

Zobrazuji 1 - 20 ze 29 recenzí [ 1 ] 2